Kuaförler GHD Düzleştiriciye Bayılıyor

tarafından
1
Kuaförler GHD Düzleştiriciye Bayılıyor

Kuaförler GHD (Güzel Saç Günleri), yeni milenyumun başlamasından hemen sonra kuaförlük endüstrisini devraldı; GHD kuaför, hem kuaförlerde hem de salon müşterilerinde bir gecede başarı elde etti. Bunun nedeni basitti, çünkü GHD kuaför piyasadaki diğer tüm şekillendirme araçlarından çok daha üstündü ve hem kadın müşteriler hem de kuaförler elde edebildikleri sonuçlara hayran kaldılar. Müşterilerin tamamen düz, düzleştirilmiş ve daha düzleştirilmiş saçlara sahip olma süresini önemli ölçüde hızlandırır, böylece saçları sadece kurutarak veya yedek bir saç maşası kullanarak elde edebilirler. GHD, kendisini yalnızca kuaför salonu ve kuaförle ilişkilendirerek, kendisini profesyonel kuaförlerin kullandığı profesyonel bir şekillendirme aracı olarak konumlandırarak, imajı oluşturmak için benzersiz bir yaklaşım benimsemiştir.

Bu salonla sadece GHD’ye yaklaşın ve kuaförler iki yönlü bir sadakat programı oluşturdu.

Tuzu hak eden herhangi bir kuaför veya kuaför, müşteriler üzerinde GHD saç stilisti dışında hiçbir şey kullanmadan asla ölü görülmeyecektir. Öyle ki, kuaförlerin diğer kuaförlere karşı neredeyse kibirli bir tavrı var. Onlardan sürekli GHD IV stabilizatörleri olarak bahsettiğimi fark ettiniz mi? Bunun nedeni, ghds’in artık saçınızı düzleştirmekle ilgili olmamasıdır, bu nedenle bu aracı bir “saç düzleştirici” yerine bir saç şekillendirme aracı olarak yeniden adlandırmak büyük çaba gerektirir. GHD kuaför, dünyanın her yerinden kuaförlere olanak tanıyan sınırsız çok yönlülüğe sahiptir. Onlara yaratıcı yeteneklerini ifade etme ve onları oradaki müşterilere gösterme gücü verir. Biraz pratik ve hayal gücü ile bir kuaför, GHD kuaförüne sahip bir müşteri için sıkı bir şekilde arama yapma ihtiyacı yaratmak için hacim, doku, tanım, bukleler ve dalgalar ekleyebilir.

GHD’ler, Orta Çağ’daki işkence cihazlarına çok benzer şekilde

insanların 1990’larda yerel kuaförde görmüş olabilecekleri geleneksel kuaförlük araçlarından önemli bir gelişmedir. GHD sadece bir kuaförün müşterilerine istediği sonuçları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda GHD’nin tüm marka imajı, kuaförlük gibi moda odaklı endüstriye mükemmel bir şekilde uyuyor ve aynı marka yakın zamanda Dünyanın En Harika 100 Markası kitabına dahil edildi. Sadece yedi yıllık bir ürün için fena değil. GHD kuaförleri bir kadının sahip olması gereken, bir numaralı şekillendirme aksesuarı, doğum günü için istediği tek hediye, Noel için. Bir arkadaş / koca veya baba yarı fiyatına normal bir düzleştirici markasını satın aldığını iddia etmeye cesaret ettiğinde, salonumuzda bayanın yüzündeki ifadeyi görmelisiniz. Yeterince emin, kırmızı sis alçalacak ve yakında tekrar sıraya gireceklerdi.

kuaforler-ghd-

GHD marka geliştirme, pazara girmek isteyen, izleyicinin dikkatini çekmek

vızıltı yaratmak ve birinci sınıf bir marka olmak isteyen her yeni ürün için gerçek bir plan var. GHD, profesyonel kuaför olan kökler için sarsılmaz bir destek gösterdi. Diğer şirketler cazibeye kapılıp ulusal ve çokuluslu perakendeciye hızlı bir kâr için satıldığında, GHD ayağa kalktı. Profesyonel bir kuaförün, markayı güçlendirmek ve ilerletmek için markayı oraya götürmede oynadığı önemli rolü takdir ediyorlar. Marka artık sağlam bir şekilde yerleşmiş olsa bile, herhangi bir şey bu aşk ilişkisi daha da güçlenirse, ortaklık yavaşlama belirtisi göstermiyor.

GHD ayrıca kuaförleri geliştirir ve eğitir.

GHD, ülkelerdeki en iyi kuaförlerden bazılarının yaratıcı fikirleri, ürün bilgisini ve GHD şekillendirme tekniklerini GHD kuaförleriyle paylaştığı Birleşik Krallık’taki özel GHD uzmanımızı yarattı. Kuaförün müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamasına yardımcı olmak için eğlenceli, ilham verici ve pratik yaşam tarzı seminerleri düzenlerler ve klasik hikaye anlatımı, Avant Garde tasarımı, platform tasarımı, portföy oluşturma ve kendi fotoğraf çekiminizi yürütme konularında kurslar sunan sekiz bölgesel Ghd Akademisi açtılar.

Tüm bunların yanı sıra, bu yılki ödüller Londra’daki Luxury Café Royal’de düzenlendiği için yıllık ödül gecelerini de sunuyorlar. Yaratıcı Tasarım, Yenilik, Moda Tasarımı, Perakende ve Pazarlama dahil olmak üzere kategorilerde mükemmelliği ve yaratıcılığı ödüllendiren sekiz kategori içerir. Üst üste ikinci kez Moda Greco Kuaför Salonu’nda çalışmak için bu ödüllerden birine aday gösterilecek kadar şanslıydım. Ne yazık ki, bu yıl da kazanmadım – güpegündüz soygun bana sorarsanız …

Ama acı değilim, çünkü tüm olay çok eğlenceliydi

gelecek yıl biraz daha sıkı denemek için gerçek bir katalizör oldu – gelecek yıl geri döndüm. Parmaklar kesişti. Günde bir şampanya resepsiyonu, ardından 3 çeşit yemek, ödüller ve “GHD Direktifi” sanat ekibi “Heavenly Creature” ‘un yeni koleksiyonuna özel bir bakış içeren göz kamaştırıcı bir gösteri sonrası partisi vardı.

GHD markası büyümeye devam ederken, profesyonel bir kuaförle ilişkisi de büyüyor. GHD’nin salona sırtını dönüp markayı süpermarketlere ve sokak perakendecilerine tanıtmaya başlayabileceğine dair söylentiler var. Umarım bu sadece bir söylenti, çünkü GHD sadece% 100 profesyonel bir ürün olarak dünya çapında başarılı bir saç bakım markası inşa edebileceğinizi kanıtladı. Bu yüzden umarım şimdi ve gelecekte hepimizin saçları güzel bir gün geçirir.

,