Kadınlar ve Erkekler İçin 2021 Güneş Gözlüğü Trendleri

tarafından
3
Kadınlar ve Erkekler İçin 2021 Güneş Gözlüğü Trendleri

Kadınlar ve erkekler için 2021 güneş gözlüğü trendleri merakını çekiyor mu? Sahilde bir gün için benzersiz bir çift ya da nihai koruma ve görünürlük için polarize edilmiş süper serin bir çift güneş gözlüğü arıyorsanız, insanların bu yaz için ellerini almak için çığlık attığı birkaç stil var.

Küçük çerçeveler-tel kafes gözlüklerden daha kalın, küçük çerçeve güneş gözlüğü biraz vintage görünüyor ve yüzünüzü aşmıyor. Küçük çerçeve güneş gözlüğü herhangi bir şekil veya renk olabilir; sadece daha küçük boyutlu bir çerçeveye sahip olmaları gerekir. Küçük çerçeveler bile sportif olabilir ve günün herhangi bir saatinde giyilebilen erkekler ve kadınlar için modaya uygun tasarımlara sahiptir.

Düz Üstler – neredeyse fütüristik bir havacı görünümü, düz tepeli bir güneş gözlüğü genellikle düz bir üst ile büyük boy çerçevelere sahiptir ve ultra şık ve kadınsı. Şık, modaya uygun görünmek ve kalabalığın içinde öne çıkmak isteyen erkekler ve kadınlar için mükemmel olan sportif düz üst güneş gözlüğü de vardır.

Kadınlar ve Erkekler İçin 2021 Güneş Gözlüğü Trendleri En Yenilerkadinlar-ve-erkekler-icin-2021-gunes-gozlugu-trendleri

Parlak beyaz-karartılmış lenslere sahip parlak beyaz güneş gözlüğü, bu yaz için tamamen serin ve trend. Özellikle daha kalın veya kalp şeklinde çerçevelerle eşleştirilen tüm beyazların retro görünümünü seviyoruz. Parlak beyaz güneş gözlüğü yaz için mükemmeldir ve herhangi bir kıyafetle eşleşebilir, ancak büyük boy beyaz güneş gözlüklerini ve asimetrik şekilleri seviyoruz.

Kalın, büyük boy çerçeveler-büyük boy güneş gözlüğü trendi yakında hiçbir yere gitmiyor. Küçük çerçeveler popülaritesi artmaya başlasa da, çoğu kadın büyük boy güneş gözlüklerini yıllarca saklayacak ve koruyacaktır. Günlerce alışveriş yapmak veya sahilde büyük boy çerçeveleri seviyoruz!

Fütüristik-2021’deki en sıcak trendlerden biri fütüristik bir görünüm. Atipik şekilli çerçeveler, çerçevesiz ve renkli güneş gözlüğü, taze ve modern görünmenin harika bir yoludur. Biz erkekler veya kadınlar için hip hop giyim ile eşleştirilmiş fütüristik güneş gözlüğü seviyorum! Eğlenceli bir açık hava etkinliğinde olduğunuzda bu stili sallamaktan korkmayın.

kadinlar-ve-erkekler-icin-2021-gunes-gozlugu-trendleri

Yuvarlak-hiçbir şey yuvarlak güneş gözlüklerinden daha retro değildir ve 60’lar 2021’de geri dönmektedir. Yuvarlak güneş gözlüğü, küçük veya dar yüzler ve çocuklar için mükemmeldir. Süper Mod tarzı için kadınlar için sevimli elbiseler ve Diz yüksek çizmeler ile eşleştirilmiş yuvarlak güneş gözlüklerini seviyoruz. Leopar veya diğer korkak baskılar güneş gözlüklerinize kişilik katabilir ve kıyafetinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir!

Herkesin güneş gözlüklerine ihtiyacı var ve butiğiniz için güneş gözlüğü arayan bir perakendeciyseniz, Apparel Candy sizin için mükemmel şık ve modaya uygun güneş gözlüklerine sahip!