Bir Kız Sana Aşık Nasıl Yapılır

tarafından
2
Bir Kız Sana Aşık Nasıl Yapılır

Bir Kız Sana Aşık Nasıl Yapılır? Hayallerindeki bir kıza sahip olmak, hayalindeki arabayı almak gibidir. Ama her zaman bir şans daha vermek yapabileceğiniz bir arabanın aksine, hayallerinizdeki kıza kur yapmakta yüzde 20 indirim gibisi yoktur, o kadar tatlı bir şeydir ki, ona içtenlikle aşıksınız ve ona olan hisleriniz sadece olabilir ağızdan çıkan sözlerle değil, kalbin sözleriyle iletilmelidir. Kızı almak aslında kalbinizin ne kadar büyük olduğuna bağlı – zayıf kalp, asla adil bayan kazanmadı.

Herhangi bir erkek için kalp kazandıran egzersizin ilk adımı iyi bir izlenim bırakmaktır. Bunu yaparken, düzgün bir kızın ilgisini çekmek için tüm Tomların yaptığı gibi konuşmak, giyinmek veya yapmak zorunda değilsiniz. Benzersiz olun, tek ihtiyacınız olan bu. Kendi tarzında bir adam olun. Düzgün giyin – ahlaksızlık kişiyi kibirle karıştırabilir; dilinize dikkat edin – müstehcen dil, olgunlaşmamış, kültürsüz ve ucuz olduğu izlenimini verir; iyi alışkanlıkları olan bir adam olun – diğer kaybedenler gibi içki ve sigara içmeyin.

Yavaş yavaş aşık olmasına izin verin.

Romantizm, aşık olmanın önemli bir parçasıdır. Kolejdeyken ilk yıl partimizdeki en güzel bayana aşık oldum. Tüm kıdemli erkekler o kızı yakalamak için dışarı çıksa da, dikkatini diğer erkeklerden başka yöne çekmeyi başardım. Kimliğimi açıklamadan ona üç mektup yazdım ve gizlice odasına girdim; tek söylediğim ‘Senin Gizli Hayranım’ oldu. İlk harf isminin anlamını içeriyordu, bunu anlam vermek için adının baş harfleriyle oynayarak edindim. İkincisi, sadece geriye doğru okunabilen komik bir mesajdı ve her şey onun fiziğiyle ve zekasıyla ilgiliydi. Üçüncü mektupta, kıza hayranından bir gül çiçeği almaya hazır olmasını söyledim, ancak mektuba dahil ettiğim bir numarayı kullanarak onu arayacak kadar nazik olabilirse. Kız o gece beni aradı ve bana ilk sözleri “Hallo Secret Admirer” oldu. Böylece aşk ilişkimizin hikayesi ortaya çıktı. Daha sonra bana çok yaratıcı olduğumu söyledi, kimse ona bu şekilde yaklaşmamıştı. Romantik bir şekilde bana aşık olmasını sağladım.

Bir sonraki önemli şey, elde etmek istediğin kızla arkadaş olmak ve onu anlamak.

Ben de öyle yaptım. Bir hanımefendi olarak sevilmeyi sevdiğini, sevilmeye taptığını ve ihtiyaç duyulması gerektiğini anlamalısınız. Bu sizi kıza yaklaştıracak ve onun neye bulaştığını, neyi sevip sevmediğini ve tarzının ne olduğunu öğreneceksiniz. Sevgi, arkadaşlık üzerine inşa edilir ve bireyleri ayrılmaları durumunda birbirlerini tanımaktan her zaman daha iyi bırakır. Ben ve Kolejim bir süre sonra ara verecektik ama bugüne kadar en iyi arkadaşız. Emin olun, içinizdeki özverili arkadaşınızı ortaya çıkarmak, onun kalbinde size yer açacaktır.

Bir bayanın tek istediği, her zaman dayanabileceği bir omuz ve her zaman başvurabileceği iyi bir arkadaştır. Lütfen yardımcı ve destekleyici olmaktan çekinmeyin. Umudunu yitirdiğinde çalışkanlık ve umudu yeniden hayata döndürme hevesini yeniden canlandıran o arkadaş olun. Her şeyden önce bu, sizi onun günlük vitamini haline getirecek çünkü siz onun kişilik ve karakter açısından en iyisini ortaya çıkarıyorsunuz. İçinizde, açabileceği, paylaşabileceği ve hayatın doğruları ve yanlışları, yapılması ve yapılmaması gerekenler konusunda birbirlerine tavsiyelerde bulunabileceği arkadaşını bulacaktır. İyi günleri kutlamak için her zaman orada olmayı ve kızın size arkadaş olarak dinlemenize ihtiyacı olduğunda kulak vermeyi unutmayın.

bir-kiz-sana-asik-nasil-yapilir

Kızı özel hissettirin; çünkü o birinin arkadaşı

Senin arkadaşın ve onun da hayatına kimsenin yapamayacağı şekilde benzersiz bir şekilde dokunduğunu bilmesini sağla. Ona şirketi için ve ona ihtiyaç duyduğunuzda, üzgün ve yapayalnız hissettiğinizde orada olduğu için iltifat edin. Kızın size sunduğu rahatlık ve gülümsemenizi sağladığınız için minnettarlığınızı gösterin.

Günlük konuşmalarınızda hayallerinizi, dünyanızı ve hayatınızın her yönünü kızınızla paylaşın.

Her zaman onunla hayal edin, onunla birlikte inşa edin ve her zaman onu neşelendirin ve cesaretlendirin. Kızına, onu düşünmemeye çalışsan bile her zaman onu nasıl düşündüğünü söyle. Kızın sabah ilk işiniz olduğunu ve gece yatağa gittiğinizde son işiniz olduğunu bildirin.

Battaniyenizin yumuşaklığının altına süzülüp tatlı rüyaların mutluluğuna teslim olduğunuzda onu düşündüğünüzü bilmesi, ona ‘benim’ diyecek ve kalbi tüm yıl boyunca isminizi söyleyecek.

Kızın sana olan ilgisini hayat dolu tutmak için yaratıcı ve yapıcı olmalısın. Bir keresinde kız arkadaşıma hem sağır hem de terk edilmiş olduğumuzu hayal etmesini söylediğimi hatırlıyorum. Daha sonra masada karşılıklı oturduk ve gözler ve el işaretleri kullanarak birbirimize karşı duygularımızı paylaşmaya başladık. Biraz eğlenceli olduğu ortaya çıktı. Bu sefer de kütüphanedeydik ve birbirimizle sözlü konuşmamaya karar verdik, bu yüzden bir kağıda bir aşk notu yazdım ve masanın üzerinden ona ilettim, o cevap verdi ve devam etti. Bir kağıt kenarı neredeyse tükenene kadar aşkımızı kağıt sohbetine devam ettirdik. Bir ara, bizimle birlikte masada oturan bazı erkeklerin, çalışmalarından çok çilemizden keyif aldıklarını fark ettim. Kızın benim dünyamı kucaklamasını sağlayan şeyler bunlar. Ayrıldıktan iki yıl sonra sağır oynayıp terk etmemizi önerdiğini hatırlıyorum, bunu hayal edebiliyor musunuz?

Hiç beklemediği zamanlarda bile ona telefon etmekte asla başarısız olmayın.

Bir keresinde ilgilendiğim bir kızı sabah saat dörtte aradım. Ne yaptığımı bu kadar erken sorduğumda, ona on üçüncü cennette olduğumu, insanların uyuyamadıklarında sevdiklerini düşündükleri yer olduğunu söyledim. Vaov! Ertesi sabah ilk iş, benim için büyük bir kucaklamayla kapımdaydı.

Onunla kaç kez randevu alırsanız alın, dirsek atmayın – herhangi bir tarihten sonra fazla hamle yapın, sadece evini bırakın ve dostça bir el sıkışma ile ona iyi geceler dileyin. Senden beklediğinde onu öpme. Bir beyefendi olarak saygınız, onu öpmek ve içsel zarafetlerine erişmek gibi konularda onunla ne kadar sabırlı olduğunuza göre kazanılacak. ( Makale Başlığı: Bir Kız Sana Aşık Nasıl Yapılır )

Yazı, onu istediğin duvarda ama henüz ona sahip olamazsın. Talebinizi artırın. Bazen erkeklerin de zor olduğunu ona göstermeye çalışın. Biraz sersemlemiş, biraz yorgun, biraz üzgün, biraz hasta, çok sıkılmış ve çok fazla üşüdüğünde, aslında sizden vitamin kaçırdığını fark etmesini sağlayın. Bu zamana kadar, o seninle çok ilgilenecek ve aşk doğru olduğundan ve açık ve dürüst iletişimle karakterize edildiğinden, ona sonsuz bağlılığınızı, sadakatinizi, saygınızı ve ömür boyu koşulsuz sevginizi dürüstçe vaat edin. Her zaman onun yanında olacağınızı, onu dinleyeceğinizi ve elini tutacağınızı ve onu mutlu etmek ve sevildiğinizi hissetmek için her zaman elinizden gelenin en iyisini yapacağınızı kanıtlayın.

Unutma, sabır onun kalbinin anahtarıdır

O bahçıvan gibi ağaca asılan bir meyveyi izleyen, her gün hayranlıkla izleyen, ama muazzam bir öz disiplin uygulayan, ne meyveyi hissetmeyen, ne onu çimdikleyen ne de hazır olup olmadığını görmek için test eden. Ve sonra, bir gün elini uzatır ve meyve, olgunlaşır, ılık ve yemeye istekli olarak ona düşer.

Uyguladığınız sabır ve özdenetim sizi daha çekici ve çekici kılacaktır. Bu sizi onun günlük vitamini olarak nitelendirecek ve o kalbe kazandıracak.

Hayallerinizdeki kızla bir an önce tanışmanızı, size aşık olmanızı ve dünyanın en mutlu kızını hissetmesini diliyorum!