2021 Moda Trendleri -İkbahar-Yaz ve Erkek Kreasyonları

tarafından
1
2021 Moda Trendleri -İkbahar-Yaz ve Erkek Kreasyonları

2021 Moda Trendleri -İkbahar-Yaz ve Erkek Kreasyonları .. 2020, moda endüstrisi de dahil olmak üzere her şeye damgasını vurdu. Geçen yıl bu kez, hiç kimse kravat boyası eşofmanının hepimiz için bir üniforma olacağını tahmin edemezdi… her zaman. WFH yeni bir yaşam tarzı haline geldikçe, daha önce bu 11 Trend 2021’de her yerde olacak, moda insanlarına göre trendler belirlendi (tığ işi! Maxi etekler! Yelekler!) kolaylık, rahatlık ve işlev lehine yol kenarına düştü.

2021 Moda Trendleri -İkbahar-Yaz ve Erkek Kreasyonları

Kostüm tasarımcısı ve kapsayıcı stilist Toronto’nun kurucu ortağı Vanessa Magic’e göre, 2021’de bundan daha fazlasını bekleyebiliriz. Streç bel bantlarımız ve şekerleme elbiselerimizin altında aylarca süren pandemiden sonra, geniş bacaklı pantolonlar veya büyük boy bir blazer veya gömlek olsun, cömert siluetlere toplu bir hareket var.Ayrıca 2021 için Trend (ve dürüst olalım, her zaman Trend olmalı)? Süreklilik. Hareket halindeki etiketlerin sürekli genişleyen listesinden, eski bir alışveriş rönesansına kadar, gezegenimizi öldüren moda atıklarını azaltma taahhüdümüzü derinleştirmemiz her zamankinden daha önemli. Renk açısından, yumuşak, yatıştırıcı tonlar için yapılmış güçlü bir durum da var, 2018’den itibaren her yerde bulunan neon tonlarına bir merhem.Önümüzdeki sezonda bizi şık bir şekilde yönlendirmek için, Kanada’nın en iyi moda insanlarından bazılarının 2021 için en çok heyecanlandıkları trendleri paylaşmalarını istedik.

yoga-mudralar

Tutumlu olan etiketleri desteklemek, daha az giyim atığı ürettiğimiz anlamına gelir.

Kanadalı tasarımcı Michelle Good’un markaları Gemine Design ve Gemine x Vintage, şaşırtıcı upcycled ve sürdürülebilir iş bulmak için harika kaynaklardır. Gemine Design blazer’ım, siluetime vintage bir görünüm kazandıran büyük omuz pedlerine sahip, ancak belde kırpılmış, dolabımda zaten bir dizi eşya ile eşleştirmek için çok yönlü hale geliyor.

. Otantik yerli markalardan satın alın ve paranızı yerli olmayan sanatçıların “yerli esintili” tasarımlarına vermeyin. İnstagram ve TikTok harika kaynaklardır, yerli etkileyicilerin rehberlerini ve vurgularını arayabilirsiniz. Şu anda en sevdiğim etkileyiciler Kendra Jessie ve Shayla Oulette Stonechild.”- Lesley Hampton, Lesley Hampton Başkanı ve yaratıcı Direktörü