2021 İçin En İyi 10 Tatil Seyahati Gereçleri

tarafından
3
2021 İçin En İyi 10 Tatil Seyahati Gereçleri

2021 İçin En İyi 10 Tatil Önerilerimi Sıralayacağım şimdi. Bu yaz dışarı çıktın mı? İster uçakla, ister trenle, arabayla, hatta iki ayakla seyahat ediyor olun, bugünkü yolculuk dijital aksesuarlar olmadan tamamlanmış sayılmaz.İş, eğlence veya her ikisi için seyahat, seyahat aksesuarları seyahatleri daha az stresli ve daha keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Gezginler büyük olasılıkla seyahatlerini kolaylaştırmak ve zamanlarını varış noktalarına ulaşmak için harcamak için en iyi seyahat aksesuarlarına ve aletlerine sahip olduklarını düşünüyorlar, ancak her zaman şık ve kullanışlı seyahat aksesuarları ortaya çıkıyor. Elektronik cihazlardan kompakt bagajlara kadar, doğru seyahat aksesuarları seyahat, uçak ve havalimanlarında geçirilen zamanı daha katlanılabilir hale getirebilir. Tarz bir şekilde dolaşın ve kolaylıkla geziyi unutulmaz kılmak için bir arkadaşınız var.

2021  için en iyi 10 tatil seyahat araçları

Motorola Xoom – Google’ın yeni nesil Android’i, Motorola’nın harika donanım yeteneği ve Verizon’un 4G uyumluluk vaadi ile Xoom Tablet, teknik olarak Apple’ın iPad’ine göre daha güçlü ve yetenekli bir alternatif sunuyor. Xoom spor ekranı, 10.1 inç ekran, ön ve arka kameralar, HDMI çıkışı, çift çekirdekli işlemci, Google Honeycomb platformu ve silahlarla boğuşmasını sağlayan 1080p HD video içeriği desteğine sahiptir. Motorola XOOM, eğlenmek, arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve hareket halindeyken üretken kalmak için daha fazla yol sunarak tablet ailesini yeniden tanımlıyor. Müşterilerin HD içeriği doğrudan cihaz üzerinde deneyimlemelerine olanak tanır, içeriği daha büyük HD ekranlarda görüntülemek için 1080p HD video ve HDMI çıkışını destekler ve Adobe® Flash® Player ile video ve diğer zengin web içeriğini sorunsuz bir şekilde oynatır.

BlackBerry PlayBook 

grafiklere ve animasyonlara göz atmak için Flash Player 10.1 ve HTML5 web taramasını destekleyen bir tablettir. Blackberry PlayBook, 7 inç çoklu dokunmatik ekran, 1 GHz çift çekirdekli CPU ile donatılmıştır – şimdiye kadarki en hızlı tablet, 1 GB RAM: 16 GB, 32 GB veya 64 GB depolama, 3 kamera Önde megapiksel, arkada ise video konferans yapılmasını sağlayacak 5 megapiksel kamera bulunuyor. Blackberry PlayBook, 7 inçlik çoklu dokunmatik ekranla donatılmıştır; Çift çekirdekli 1 GHz CPU; 1 GB RAM ve 16 GB, 32 GB veya 64 GB depolama alanı. Bu cihaz, yüksek kaliteli hoparlörlere ve bir mini HDMI bağlantı noktasına sahip iki HD kamera içerir. Blackberry Playbook aynı zamanda çoklu görevi de etkinleştirir.

2021-icin-en-iyi-10-tatil-seyahati-gerecleri

Panasonic S10 – Bilgi işlem alanında, Panasonic S Serisi size sağlam bir kasada yalnızca tüm gün, hareket halindeyken, AC adaptörsüz ve masaüstü güç çözümü sunar – tümü 2,49 lb’den. Panasonic S10, harika bir fotoğrafçılık deneyimi için gelişmiş bir video kameradır. Video kameralar cep kameralarıyla rekabet edemeyecek kadar büyüktür ve kameralar video depolama gereksinimlerini karşılayamayacak kadar küçüktür. Panasonic SDR S10, portre, spor, sörf, kar, gece rengi, düşük ışık ve spot ışığı çekmek için idealdir. Kullanımı kolay seçenekler Panasonic SDR S10’u çekici kılıyor.

Chevrolet Volt

Chevrolet Volt, 2021’in “Küresel Yeşil Arabası” dır. Dört kapılı hibrid hatchback dört kişiliktir. Yakıtı en verimli kullanan araç olarak seçildi. Volt, diğer hibritlerden daha duyarlı ve sağlam. Fren pedalı ve iyi frenler, geleneksel ve rejeneratif bir fren kiti olarak sorunsuz çalışır. Volt ayrıca, özellikle tamamen şarj olduğunda hibrit araçlar için büyük bir potansiyele sahiptir. Volt’un iç mekanı muhtemelen oldukça üst sıralarda yer alıyor. İç özellikler arasında çift bölgeli klima kontrolü, yedek kamera, USB bağlantı noktası, OnStar, Bluetooth, hız sabitleyici, ısıtmalı ön koltuklar, deri döşeme, deri kaplı direksiyon simidi ve bir stereo CD bulunur. Bir sabit sürücü navigasyon sistemi de isteğe bağlı olarak mevcuttur.

2021-icin-en-iyi-10-tatil-seyahati-gerecleri

Panasonic Lumix DMC-FH27K, HP Pavilion dm1z, Flip MinoHD, V-Moda Vibrato, Able Planet Clear Harmony NC1100b, GPS: Magellan eXplorist 710, E-Okuyucu: Amazon Kindle, Samsung 9 Serisi, MacBook Air 11 İnç, Harici Pil: Mophie Juice Pack Air, Bluetooth Kulaklık: Jawbone Era, Motorola Atrix 4G, Apple iPhone 4, BlackBerry Bold, Canon Powershot D10, Casio EX-H20G, Nikon D3100, Olympus Pen E-PL2, Tablet: Apple iPad 2 modern bir rahatlıktır Gadget sevenler için diğer araçlar.

Leisure Wings India pvt ltd, iş felsefesi yüksek kaliteli hizmet, yenilikçi yaklaşım ve toplam müşteri memnuniyetine dayanan tam hizmetli bir seyahat yönetimi şirketidir. Leisure Wings’in olağanüstü başarısı, müşterilerine yenilikçi ve en kaliteli seyahat hizmetleri sunmaya olan bağlılığına sıkı sıkıya bağlıdır. Tam memnuniyet ve paranın karşılığını fazlasıyla veren ilişki Müşterilerine para.